?>

Drzwi zewnętrzne Radzymin

W najbliższym czasie planujesz wymianę drzwi zewnętrznych? Nie wiesz, które są lepsze, drzwi metalowe a może drzwi drewniane?

W takim razie bardzo dobrze trafiłeś…

Oferujemy drzwi zewnętrzne wiodących producentów na rynku budowlanym. Polecamy drzwi metalowe KMT oraz Martom. Optymalne w ujęciu energooszczędnym są drzwi metalowe w wersji drzwi przylgowych o grubościach 75mm bądź 90mm na ościeżnicy stalowej, aluminiowej bądź metalowo-drewnianej. Dzięki zastosowaniu technologii komory z wypełnieniem termicznym w połączeniu z progiem w tej samej technologii zostało wyeliminowane zjawisko szronu na nadprożu bądź zamkach w okresie zimowym. Bogata kolorystyka pozwala Ci na wizualne zgranie kolorów na elewacji Twojego budynku. 

Jeśli jesteś miłośnikiem drewna, to proponujemy Ci drzwi drewniane Wiatrak. W przypadku tego producenta nie boimy się używać tego stwierdzenia, że jeszcze nie widziałeś tak dopracowanego produktu z dbałością o każdy element Twoich drzwi. Za sprawą firmy Wiatrak oferujemy Tobie drzwi drewniane ramiakowo- płycinowe bądź drzwi płytowe gładkie lub frezowane. Masz również do wyboru z jakiego drewna mają być wykonane: sosna, dąb lub sosna w obłogu dębowym. 

Takie produkty tylko w Okna Ola, zapraszamy Tłuszcz w pobliżu Radzymina.

Drzwi zewnętrzne KMT doświetla